سامانه میز خدمات الکترونیک 190 بهداشت
دبیرخانه هیات امنا دانشکده علوم پزشکی اسداباد
سامانه جامع کسرا
دریافت فایل اتصال به اینترنت

 

 

 

 

 

دکتر فرید یوسفی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به مناسبت ۱۳ آبان‌ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی را صادر کرد.

به گزارش وبدا-اسدآباد، در پیام دکتر فرید یوسفی آمده است؛

 

روز سیزده آبان، روز شگفتی است.

روزی که حوادث بزرگ و سرنوشت ساز این ملت را در پیشانی خود حک کرده و چه عجیب که ردپایی ثابت در تمام این حوادث به چشم می خورد.

ردپای استکبار جهانی در تبعید امام در سال 42، در کشتار دانش آموزان و دانشجویان در سال 57 و در نهایت مهر بطلانی که دانشجویان خط امام با تسخیر سفارت آمریکا بر دخالت و دست اندازی‌های استکبار جهانی در میهن اسلامی‌مان زدند.

به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی "سیزده آبان روز بسیار مهمی است، به یک معنا روز دانش‏ آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است".

واقعه سیزده آبان به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد.

پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس‌هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه‌ مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است.

با گرامی داشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و این روز بزرگ، که تبلور بینش، آگاهی و پیشگامی دانش‌آموزان و دانشجویان در عرصه مبارزه با استکبار و بیدادگری است، دانشگاهیان، دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد نیز همچون گذشته، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، درمراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌کنند.

از خداوند متعال برای همگان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان و دانش پژوهان موفقیت و بهروزی مسئلت می نمایم.

 

دکتر فرید یوسفی
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد