‍ رئیس بیمارستان حضرت قائم(عج) عنوان کرد؛

"آمادگی بیمارستان قائم(عج) در تعطیلات نوروز"

واحدهای درمانی بیمارستان حضرت قائم(عج) مانند سال‌های گذشته برای ارائه خدمات به هم‌وطنان عزیز آمادگی کامل دارند و براساس برنامه زمان بندی زیر اقدام می کنند؛

۱- بخش اورژانس:

از ۲5اسفند تا ۱7 فروردین، هر روز با ۲ پزشک اورژانس فعال است.

۲- کلینیک:

درمانگاه تخصصی قائم(عج) تا روز دوشنبه ۲7 اسفند دایر هستند. بدیهی است از ۲8 اسفند تا ۴ فروردین، کلینیک تخصصی قائم(عج) تعطیل است و اولین فعالیت کاری کلینیک تخصصی قائم(عج)، در سال 1398 در ایام نوروز، در روزهای غیرتعطیل می‌باشد.

* ساعت کار کلینیک تخصصی قائم(عج) از ۷ صبح تا ۱۲ ظهر می‌باشد.*

ساعت کار اورژانس:
به صورت ۲۴ ساعته

 دکتر سلیمان‌اختیاری رئیس بیمارستان قائم(عج) از آمادگی کامل این بیمارستان برای ارائه خدمت به شهروندان و مسافران در ایام تعطیل و غیر تعطیل نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی حضرت قائم(عج)، دکتر سلیمان‌اختیاری در این زمینه تصریح کرد: در ایام نوروز بیمارستان

قائم(عج) با تمام قوا و با حداکثر ظرفیت مشغول کار می‌باشد به نحوی که اتاق عمل، زایشگاه، اورژانس و تمامی بخش‌ها در این ایام به

همراه رادیولوژی و آزمایشگاه به صورت شبانه‌روز و در راستای رفاه حال مردم فعال خواهند بود.

وی بیان داشت: در قسمت اورژانس سرپائی برای اکثر ساعات روز دو نفر پزشک عمومی پیش‌بینی شده تا از ازدحام و ناراحتی همشهریان جلوگیری شود.

رئیس بیمارستان قائم(عج) با اشاره به این نکته که در تمامی سطوح اعم از مدیریتی، دفتر پرستاری، واحدهای پشتیبانی و خدماتی و

حراست به صورت شیفتی برای تمامی همکاران برنامه در نظر گرفته شده ،اظهار داشت: هیچ سمتی در هیچ زمانی خالی و بدون پاسخگو نخواهد بود.

دکتر سلیمان‌اختیاری در ادامه بیان داشت: تمامی آمبولانس‌های بیمارستان مورد بازدید و رفع نقص قرار گرفته و با تجهیزات کامل آماده ارائه خدمت می باشند.

وی افزود: کلینیک تخصصی قائم(عج) در رشته‌های قلب، داخلی، ارتوپد و زنان از 5 فروردین‌ماه فعال بوده و به مسافران و همشهریان ارائه خدمت می نماید.

رئیس بیمارستان قائم(عج) در پایان ضمن آرزومندیِ داشتن ایام تعطیلات سرشار از اوقات خوش برای مردم عزیز شهرستان اسدآباد و

همچنین میهمانان نوروزی که به این شهرستان مسافرت می کنند، بیان داشت: از همه بزرگواران و مراجعین بیمارستان و کلینیک انتظار

سعه صدر و خوش خلقی در بهار طبیعت و کمک به خدمتگزاران خود جهت ارائه بهتر خدمات را داریم.

مرکز تماس بیمارستان قائم(عج) به صورت شبانه‌روزی و در تمامی ایام نوروز آماده پاسخگویی به شما هم‌وطنان عزیز است.