به ریاست رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد تشکیل گردید؛

"دومین جلسه کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اسدآباد"

 

 

 

 

در آستانه ایام نوروز ۱۳۹۸، دومین جلسه کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اسدآباد به ریاست دکتر فرید یوسفی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، تشکیل شد.

به گزارش وبدا-اسدآباد، این جلسه در دفتر ریاست و با حضور معاونین؛ توسعه، آموزشی و بهداشتی، ریاست و مدیریت بیمارستان، رئیس اداره حوادث و فوریت‌های پزشکی، مدیر غذا و دارو، رئیس اداره تشخیصی درمانی معاونت درمان و روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، برگزار گردید.

در این جلسه، دستورالعمل کشوری سفرهای نوروزی در حوزه‌های بهداشت و درمان تشریح گردید و معاونین و حاضرین در این جلسه درخصوص دستورالعمل یادشده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه نیز برنامه‌های نوروزی معاونت‌های دانشکده در ایام نوروز به تفصیل اعلام گردید و بر فعال بودن واحد دندانپزشکی در مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲، از اول تا پنجم فروردین‌ماه ۱۳۹۸ تاکید شد.

دکتر نظری‌پویا معاون بهداشتی دانشکده در ادامه از برگزاری مانور شروع گشت‌های نوروزی واحد بهداشت محیط از تاریخ ۲۰ اسفندماه و از ساعت ۱۰ صبح، خبر داد.

دکتر یوسفی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد نیز ضمن تأکید به اجرای برنامه‌های مدون و طبق دستورالعمل‌ها، اشاره کردند و بر نظارت مستمر و روزانه حوزه‌های بهداشت و درمان جهت پایش مداوم عرصه توزیع و مراکز خدمات درمانی، در ایام نوروز تأکید کرد.

رئیس کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اسدآباد و رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، تصریح نمود؛

"طرح نوروزی به طور سراسری و رسمی از ساعت ۸ صبح ۲۵ اسفندماه سال‌جاری آغاز و تا ۸ صبح ۱۷ فروردین‌ماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت و این طرح در طی ۲۱ روز انجام خواهد شد."

دکتر یوسفی در پایان و در راستای تسهیل مراجعین و مسافرین به خدمات مطلوب درمانی در ایام نوروز، بر فعال بودن حداقل ۵۰ درصد مراکز درمانی در سطح شهرستان، تاکید کرد.