به گزارش وبدا-اسدآباد، جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد به ریاست دکتر محبوبی، رئیس دانشکده برگزار شد.

در این جلسه رئیس دانشکده ضمن تبریک فرارسیدن ۳ خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به کلیه همکاران تبریک گفتند.

در ادامه مهندس عافیتی گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات به حضور هیئت رئیسه دانشکده ارائه نمودند و روند طراحی و پیشرفت وبسایت اختصاصی دانشکده را بیان نمودند.

سالم، مدیر محترم اداره مالی دانشکده نیز گزارشی از فعالیت‌های حوزه مربوطه را ارائه نمودند و از ایجاد فرایندهای مالی و ذی‌حسابی در آینده نزدیک خبر دادند.

در ادامه پیشنهاداتی در حوزه‌ها و معاونت‌های دانشکده مطرح شد و پس از بحث و بررسی به تصویب هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد رسید و جهت اجرا به معاونت‌های مربوطه ابلاغ شد.

خاطرنشان می‌شود، دکتر شفیقیان به عنوان معاون درمان و خانم قادری به عنوان مدیر امور پرستاری دانشکده از اعضای جدید هیئت رئیسه دانشکده و معاون آموزشی، معاون توسعه، معاون بهداشتی و مدیر غذا و دارو، رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشکده از حاضرین در این جلسه بودند.