دبیرخانه هیات امنا دانشکده علوم پزشکی اسداباد

 

 

 

 

 

به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، صورت گرفت؛

تجلیل از خانواده‌های معزز جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس

 

همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، رئیس دانشکده، معاون اجتماعی، روسای ادارات؛ حراست و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد و مسئول روابط عمومی دانشکده با خانواده‌های معزز جانبازان و ایثارگران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش وبدا-اسدآباد، دکتر یوسفی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در این دیدارها ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، تاکید کرد؛ خانواده‌های معزز شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران، بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان، رشارت‌ها و ‌جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.

دکتر یوسفی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از ایثارگران و جانبازان وظیفه همه ما می‌باشد و باید به فرهنگی در بین مسوولان تبدیل و نهادینه شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خاطر نشان کرد؛ یکی از برنامه‌های مهم و ارزشمند، سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است که باید این دیدارها در مناسبت‌ها و برنامه‌های دیگر نیز تداوم داشته باشد.

وی خطاب به خانواده محترم و ایثارگران و جانبازان همکار دانشکده گفت؛ شما از افتخارات کشور ما ودانشکده می‌باشید و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان و از جان گذشتگی جانبازان و ایثارگران هستند.

گفتنی است، این دیدارها با خانواده‌های معزز ایثارگر و جانبازان، در راستای تکریم ایشان و با ایثارگران همکار دانشکده، برنامه ریزی شده است و در سه گروه مجزا و با همراهی و همکاری نمایندگانی از دانشکده، شامل؛ معاونین و مدیران در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.