قبلیقبلی
بعدیبعدی
Full screenExit full screen
Slider

جلسه کمیته مدیریت بحران، خطر و بلایا بیمارستان حضرت قائم(عج)

🔹جلسه کمیته مدیریت بحران ، خطر و بلایا بیمارستان حضرت قائم(عج) با حضور ریاست و مدیریت بیمارستان و کلیه اعضای کمیته برگزار گردید .

🔹 به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت قائم(عج)، در ابتدای جلسه دبیر کمیته گزارشی از اجرای کامل مصوبات جلسه قبل تشکیل شده بود و برنامه اجرایی مرکز برای آمادگی کرونا را شامل میشد ارائه داد .

🔹 در ادامه رئیس جلسه، دکتر توتونچی از کلیه اعضای کمیته بحران و کلیه مسئولین واحدهای مرکز و تمامی پزشکان و پرسنل که با مسئولیت پذیری و جانفشانی مثال زدنی، که در تاریخ خدمت بیمارستان حضرت قائم(عج) در این سطح بی نظیر بوده است و بیمارستان و دانشکده را در پیشگاه حضرت حق و در چشم مردم رو سفید و درخشان نمود، در مواجهه با بحران بیماری کرونا "تقدیر و تشکر" و با عنایت به بحران‌های متعدد در زیر مجموعه بحران عظیم کرونا و مدیریت احسن تک تک همکاران در مجموعه بیمارستان تاکید نمود؛ اجر خدمت همکاران، غیر قابل احصاء و محاسبه آن فقط با حضرت باری تعالی می‌باشد.

🔹 رئیس بیمارستان از تمام مسئولان بیمارستان خواست، ریز خدمت واحد خود را در مدت بحران کرونا به دبیر کمیته بحران گزارش نموده و با خود ارزیابی خدمت حوزه خود، پیشنهاد ارتقاء فرآیندهای خدمت رسانی در بحران‌های مشابه را نیز به صورت دقیق ارائه نمایند.

🔹 در ادامه جلسه کلیه اعضاء نقطه نظرات خود را ارائه نموده و جلسه با جمع بندی به پایان رسید.

پویش #ره_سلامت
#من_ماسک_میزنم 😷
#هرخانه_یک_پایگاه_سلامت