🔺 شهرستان اسدآباد از نظر آمار مبتلایان بستری کرونا در اپلیکیشن "ماسک" از وضعیت "نارنجی" به وضعیت "آبی" تغییر یافت

◀️ به گزارش وبدا-اسدآباد، طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، رنگ آبی به معنای وضعیت «کم‌خطر» به وضعیت‌ها افزوده شد. آمار مبتلایان در شهرستان‌های آبی کمتر از شهرستان‌های زرد است.

⭕️ فعلا قوانین شهرستانهای آبی مشابه زرد است اما در چند روز آینده قوانین شهرهای آبی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

💎 دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به اتفاق کادر ایثارگر و مدافعین سلامت با همراهی همه مردم فهیم و با فرهنگ شهرستان و همه مسئولین محترم ادارات و فرماندهان غیور نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای تامین و فرماندار ساعی و امام جمعه معزز، خبرنگاران سخت کوش و اصحاب رسانه‌ها و جراید، مدیران و فعالین محترم فضای مجازی، تیم ساعی ستاد صیانت، آموزش و پرورش، شهرداری، اصناف، سپاه ناحیه اسدآباد، هلال احمر و بسیج همیشه قهرمان و ...، با اجرای طرح موفق سردار دلها؛ شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار فرماندهی محترم و پاسداران غیور سپاه ناحیه اسدآباد و بسیجیان عزیز، توانست روزهای سخت کرونایی را پشت سر بگذارد و به وضعیت آبی کرونایی برسد.

💎 آبی شدن وضعیت شهرستان اسدآباد که مرهون زحمات و تلاش‌های شبانه روزی همه تلاشگران عرصه سلامت و مدیران و زحمت کشان شهرستان که پیش تر اشاره شد، به معنای نبود بیماری نیست بلکه به مفهوم کم شدن بیماری است و باید مردم همه پروتکل‌ها و موازین بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم این مرحله را تثبیت نمائیم.

🌀 روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد