‍  🔰 ظهر امروز صورت گرفت؛

🔺 نشست صمیمی دکتر ایرج صالحی رئیس دانشکده، معاونین، اعضای هیئت رئيسه و مدیران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حسینی مجد امام جمعه معزز شهرستان اسدآباد

◀️ ظهر امروز دکتر ایرج صالحی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد به اتفاق معاونين، اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشکده ضمن حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حسینی مجد دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش وبدا-اسدآباد، امام جمعه معزز شهرستان ضمن خوش آمدگویی به حاضرين، ایام ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر را تبریک و سالروز وفات اسوه صبر و بردباری حضرت زینب کبری سلام الله علیها را تسلیت گفت و در باب فضایل اخلاقی آن حضرت نکاتی را بیان نمود و از زحمات کادر مدیریتی و کادر بهداشت و درمان دانشکده در مبارزه با بیماری کووید-۱۹ تجلیل کرد و همگان را به تبعیت از سفیر دشت کربلا، به صبر دعوت نمود.

در ادامه دکتر صالحی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد ضمن تشکر از حمایت‌های امام جمعه محترم شهرستان، استقلال دانشکده را فرصتی برای شهرستان خواند و افزود؛ در بحث‌های بهداشتی و درمانی می‌بایست منافع این استقلال را مردم لمس نمایند.

رئیس دانشکده گفت؛ در این مدت کمتر از ۶ ماه که این جانب در دانشکده مشغول به فعالیت می‌باشم، اقداماتی با کمک و همراهی معاونین، مدیران و کادر خدوم بهداشت و درمان از قبیل نظارت بر کرونا داشته‌ایم و خدا را شکر وضعیت قابل قبولی در خصوص کووید-۱۹ در شهرستان شاهد هستیم.

دکتر صالحی در خصوص رشته‌های تحصیلی این دانشکده اشاره نمود و بیان کرد؛ خوشبختانه با تلاش همکارانم و پیگیری مجدانه توانستیم ضمن تأیید هیئت بورد وزارت متبوع، رشته پرستاری را به دانشکده برگردانیم و تابستان سال آینده این رشته در دفترچه آزمون سراسری گنجانده خواهد شد. همچنین موافقت کلان منطقه ۳ مبنی بر راه اندازی ۳ رشته؛ کارشناسی مامایی، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی و کارشناسی ارشد پرستاری گرایش داخلی- جراحی در ۸ سال آینده از دیگر اقدامات حوزه آموزشی بوده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در ادامه به پیشرفت قابل توجه پروژه دانشکده پرستاری ظرف ۵ ماه اخیر اشاره نمود و تاکید کرد؛ با اخذ ردیف بودجه‌ای در سال آتی، این پروژه پیشرفت قابل قبولی خواهد داشت.

دکتر صالحی به پروژه پایگاه جاده‌ای فوریت‌های پزشکی روستای پیرملو نیز اشاره‌ای داشت و از آغاز خاکبرداری این پروژه در هفته گذشته خبر داد.

رئیس تیم سلامت شهرستان ضمن اعلام ارتقاء تخت بخش ICU بیمارستان حضرت قائم(عج)، برگزاری مناقصه نوسازی بخش مراقبت‌های ویژه جهت ارتقای تخت این بخش از ۴ تخت به ۱۴ تخت را اعلام کرد.

استقلال سهم دارویی شهرستان اسدآباد که موجبات کاهش تردد غیر ضرور به مرکز استان می‌باشد نیز از دیگر گزارشات ارائه شده توسط دکتر صالحی در نشست با امام جمعه معزز شهرستان اسدآباد بود.

رئیس دانشکده در پایان با اعلام خبر تکمیل پروسه ماده ۲۳ بیمارستان حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام، افزود؛ اقدامات و مکاتبات لازم جهت اخذ ردیف بودجه‌ای جهت این پروژه به سازمان برنامه و بودجه ارائه شده است.