🔺  روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد به مناسبت فرارسیدن روز مجلس شورای اسلامی، پیام تبریکی صادر نمود.

◀️ به گزارش وبدا-اسدآباد، متن این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مجلس شورای اسلامی مهر تائیدی بر تحقق دموکراسی حقیقی مبتنی بر اخلاق و دین در کشور ایران اسلامی بوده و همواره عرصه تحقق زیباترین صحنه‌های همدلی ملت و بهترین الگو برای تکیه بر اراده مردمی در راه موفقیت و توسعه است.

سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس به عنوان روز مجلس، نشانگر جایگاه ویژه و برتر دستگاه قانون گذاری کشور و رسالت خطیر نمایندگانی است که با آرای متقن و هوشمندانه مردم به خانه ملت راه یافته‌اند تا بتوانند با تدبیر و آگاهی، مسیر قانونمندی در کشور را تداوم بخشند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره روحانی اسوه و مجاهد شهید آیت الله سیدحسن مدرس، فرارسیدن دهم آذرماه، روز مجلس شورای اسلامی را به نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و جناب آقای #حاج_کیومرث_سرمدی نماینده خدوم و ساعی مردم شریف شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می‌نمائیم.

امید است در سایه رحمت الهی، با هم افزایی و همکاری روزافزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و مردم شریف شهرستان اسدآباد گام‌های موثری برداریم.

🌀 روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد