🌿 در این سرزمین سراغ نداریم دلی را که از قِصه غُصه دیگران به درد نیاید و همه مهربانند و ما این مهرورزی را به ارث برده‌ایم و برای کودکان‌مان به یادگار خواهیم گذاشت و این حکایت ادامه خواهد داشت تا زمانی که شب‌ها و روزها تکرار می‌شوند اگر که ما نباشیم...

👈 امروز برای باری دیگر خواسته‌ایم تا به شکرانه سلامتی خود و عزیزانمان خیریه‌ای را مختص به کمک هزینه‌های درمانی بیماران راه اندازی کنیم تا آنچه که حاصل از رنج و آلام ناشی از بیماری بر وجود بیماران است با فشارهای مالی دو چندان نگردد.

👌 مؤسسه خیریه بیمارستان حضرت قائم (عج) افتخار این را دارد اولین مؤسسه غیر‌دولتی با حوزه فعالیتی "سلامت" در کنار سربازان بی بدیل سلامت به بیماران خدمت رسانی نماید و نماینده‌ای از جانب همه عزیزان نوع دوست برای رساندن کمک‌های صورت گرفته به دست ایشان باشد.

🔶 خواهشمند است در صورت تمایل به حمایت از بیماران بی بضاعت به موارد ذیل توجه فرمایید؛

۱- عزیزانی که تمایل به کسر مبلغ از حقوق خود را دارند می‌توانند با مراجعه به خانم ژیلا شیخی از همکاران بازنشسته و نایب الرئیس هیئت مدیره، مستقر در محل مؤسسه واقع در بیمارستان حضرت قائم(عج) جنب واحد مددکاری اجتماعی و یا نزد خانم فاطمه قبادی فروزان واقع در ساختمان مرکزی دانشکده علوم پزشکی مورد مذکور را اعلام و فرم مورد نظر را تکمیل نمایند.

۲- در صورت تمایل به حمایت از بیماران بی بضاعت، می‌توانید مستقیما" با واریز به حساب از طریق شماره حساب و شماره کارت به نام مؤسسه خیریه قائم (عج) نزد بانک سپه شعبه مرکزی اقدام نمایید.