بسیج ملی کنترل فشار خون از ۲۷ اردیبهشت تا ۱۵ تیر ادامه داشت و در پایان این طرح که در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد نیز به صورت موفق به اجرا درآمد، دکتر فرید یوسفی سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد طی پیامی از عوامل اجرایی و نظارتی این طرح ملی تشکر نمود.

به گزارش وبدا-اسدآباد، متن این پیام به شرح ذیل است؛

به نام خدا

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی همکاران عزیز و ارجمند

به حول و قوه الهی و با تلاش شبانه روزی همه دست اندرکاران، بسیج کنترل فشار خون در سطح دانشکده به پایان رسید.

موفقیت به دست آمده و ثبت فشار خون ۴۵۲۰۷ نفر از جامعه هدف شهرستان اسدآباد، معادل ۸۴ درصد از جامعه هدف، مرهون تلاش تک تک عزیزان محیطی و ستادی دانشکده ما است که صد البته بدون همراهی، همکاری و از همه مهمتر همدلی تمام سطوح دانشکده و معاونت‌های محترم قابل تحقق نبود. خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خدمتی دیگر را به ما ارزانی کرد.

لذا، جا دارد از حمایت‌های ارزنده علمی و مدیریتی معاونت‌های توسعه مدیریت و منابع، بهداشت, درمان، آموزش، روابط عمومی دانشکده و .... همچنین مدیریت غذا و دارو و دیگر مدیران محترم ستادی و ناظرین دانشگاهی، رئیس و تیم مدیریتی بیمارستان تابعه و در صدر همه تمامی سنجش‌گران عزیز، خدوم و پرتلاش سپاسگزاری نمایم.

شایسته است از حمایت‌های معنوی امام جمعه محترم، فرمانداری، ادارات، ارگان‌ها، سازمان‌های مردم نهاد و مراکز (داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها، مطب‌ها) خصوصی نیز تقدیر نمایم.

ضمن اعلام این مهم که طی ساعات آینده آنالیز داده‌های به دست آمده به حضور همکاران تقدیم خواهد شد، خرسندی خود را از به دست آوردن درس آموخته های مدیریتی و اجرایی این کار بزرگ ابراز می دارم.

پاینده و تندرست باشید.

دکتر فرید یوسفی
سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد