به مناسبت روز اورژانس ۱۱۵ صورت گرفت؛

"بازدید رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از مرکز و پایگاه حوادث و فوریت پزشکی ۱۱۵"

دکتر بهنام رضا مخصوصی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به اتفاق دکتر حیدری معاون توسعه، دکتر شفیقیان معاون درمان، دکتر عادلی معاون آموزش، حسن کرمی پایدار رئیس دفتر حوزه ریاست و مرتضی جعفری رئیس اداره تشخیصی درمانی معاونت درمان، صبح امروز با هدف تقدیر و تجلیل از زحمات پرسنل خدوم مرکز حوادث و فوریت پزشکی دانشکده از این مرکز و پایگاه حوادث و فوریت پزشکی گردنه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش وبدا-اسدآباد، رئیس دانشکده در این دیدار ضمن تبریک این روز به پرسنل خدوم مرکز حوادث و فوریت پزشکی دانشکده، تاریخچه‌ای از ایجاد اورژانس را بیان نمود.

دکتر مخصوصی در ادامه ضمن بیان اهمیت نقش اورژانس در حوادث جاده‌ای و حوادث غیر مترقبه به تقویت اورژانس اشاره کرد و تصریح نمود؛

وجود اورژانس موتوری و پد بالگرد در کاهش زمان و شاخص رسیدن بر بالین بیمار نقش به سزایی دارد و البته اکنون این شاخص در مرکز اورژانس شهرستان ۵ دقیقه است که نسبت به نُرم کشوری ۳ دقیقه جلوتر هستیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با اشاره به کنگره عظیم پیاده روی اربعین، تاکید کرد؛

اربعین سرور و سالار شهیدان از مهمترین مراسمات کشور عزیزمان می‌باشد و قرار گرفتن شهرستان اسدآباد در مسیر بزرگراه کربلا موهبتی است که توفیق خدمت را برای همه کارکنان به ارمغان آورده است. و البته این مهم آمادگی بیشتری را می‌طلبد.

دکتر مخصوصی افزود؛

وجود گردنه اسدآباد متاسفانه آمار تصادفات جاده‌ای را بسیار بالا برده است و همین مسئله دلیلی برای آمادگی همیشگی دانشکده و اورژانس می‌باشد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در پایان ضمن تبریک مجدد به همکاران ارجمند اورژانس، برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون نمود.