دکتر بهنام رضا مخصوصی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی ۹۹ -۹۸ را تبریک گفت و از تمامی دانشجویان، اساتید، کارکنان و به ویژه دانشجویان جدیدالورود خواست برای اعتلا و شکوفایی همه جانبه کشورمان و تحقق اهداف آموزش عالی تلاش کنند.

به گزارش وبدا-اسدآباد، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ

خداوند آنهایی را که ایمان آورده‌‏اند و کسانی را که دانش یافته‌اند، به درجاتی برافرازد. «سوره مجادله، آیه11»

سپاس و ستایش بی‌پایان، خداوندی را سزاست که به انسان فکرت آموخت و ضمیر جانش را به نور دانش روشن ساخت.

ماه مهر که از راه‌ می‌رسد، تلألو خورشید دانش و آگاهی بر تارک آسمان علم و معرفت می‌درخشد و اکسیر دانایی و فرهیختگی در فضای جامعه بذرافشان می‌شود.

مهر با خود بوی عشق همراه با تعقل، دانش همراه با عرفان و ایمان همراه با تدبّر می‌آورد و جانی تازه به طبیعت اندیشه‌ورزی می‌بخشد.

حال که بهار علم‌اندوزی دوباره با طراوت و شادابی جلوه‌گری می‌کند، شایسته است فعالان و بیدار دلان سنگر علم و تهذیب با جهاد علمی و اخلاقی در راه اهتزاز پرچم فرهیختگی و علم‌اندوزی ایران اسلامی در بلندترین قله‌های علم و معرفت، گام بردارند.

امسال ماه مهر و مهربانی با ایام محرم و شهادت حضرت اباعبدالله حسین (ع) همزمان شده، پیام هر دو مناسبت، آزادگی و حقیقت‌جویی برای نسل‌های آینده است.

همچنین این ایام تقارن همیشگی با هفته دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان اسلام دارد و وظیفه پویندگان دانش است که شجاعت و آزادگی علمی را در خدمت رفاه کشور و مردم قرار دهند.

اینجانب با گرامیداشت مجدد آغاز سال تحصیلی جدید و تبریک به محضر تمامی دانشجویان، اساتید، کارکنان، به‌ویژه دانشجویان جدیدالورود، امیدوارم از فرصت‌ها بهترین استفاده را کرده و با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی و اقتصاد مقاومتی در پیشرفت و آبادانی کشور بکوشیم و جباران و آنان که رفاه ملّت و اعتلای فرهنگ دینی در جامعه را برنمی‌تابند و با تحریم‌های ظالمانه در پی ضربه زدن به ملّت باکرامت ایران هستند، را مأیوس سازیم.

دکتر بهنام رضا مخصوصی
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد