به گزارش وبدا-اسدآباد، دکتر بهنام رضا مخصوصی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به مناسبت روز استکبار ستیزی و یوم الله سیزدهم آبان پیامی صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

«هُوَ الَّذِي أَخْرَجَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ مِنْ دِيَارِهِمْ لِأَوَّلِ الْحَشْرِ ۚ مَا ظَنَنْتُمْ أَنْ يَخْرُجُوا ۖ وَظَنُّوا أَنَّهُمْ مَانِعَتُهُمْ حُصُونُهُمْ مِنَ اللَّهِ فَأَتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ حَيْثُ لَمْ يَحْتَسِبُوا ۖ وَقَذَفَ فِي قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ ۚ يُخْرِبُونَ بُيُوتَهُمْ بِأَيْدِيهِمْ وَأَيْدِي الْمُؤْمِنِينَ فَاعْتَبِرُوا يَا أُولِي الْأَبْصَارِ

اوست كسى كه، از ميان اهل كتاب كسانى را كه كفر ورزيدند در نخستين اخراج [از مدينه‌] بيرون كرد. گمان نمى‌كرديد كه بيرون روند و خودشان گمان داشتند كه دژهايشان در برابر خدا مانع آنها خواهد بود، و[لى‌] خدا از آنجايى كه تصوّر نمى‌كردند بر آنان درآمد و در دلهايشان بيم افكند، [به طورى كه‌] خود به دست خود و دست مؤمنان خانه‌هاى خود را خراب مى‌كردند. پس اى ديده‌وران، عبرت گيريد.

سوره مبارکه حشر - آیه ۲

سیزده آبان در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی جلوه گاهی کم‌نظیر از حوادث و رویدادهایی است که بیش از هر زمان دیگری خط روشن مبارزه با ستم، استکبار و استعمار خارجی را به نمایش می‌گذارد.

حافظه تاریخی ملت ایران به یاد می‌آورد که دشمنان استقلال و آزادی ایران اسلامی در چنین روزی پیشوای سیاسی و مذهبی آنها، مرجع عالیقدر جهان اسلام امام خمینی (ره) را چگونه مجبور به ترک سرزمین و دوری از ارادتمندان و یاران خویش نمودند.

سیزده آبان برای ملت ایران یادآور کشتار خونین مردم بی دفاع و به ویژه دانش آموزان مظلوم و بی گناهی است که توسط عمال رژیم وابسته به غرب و آمریکا صورت گرفت و ایضا سیزده آبان فراتر از تمامی حوادث ناگوار و خاطرات تلخی که در آن رقم خورده است، یادآور آتشفشان خشم ملت ایران در سال ۱۳۵۸ تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار است که استکبار جهانی را به زانو درآورد.

اکنون برای ملت قهرمان ایران سیزده آبان نمادی با شکوه و درخشان از ظلم ستیزی، حریت و فداکاری است که در چنین روزی فریاد استقلال خواهی آنان برای همیشه خط بطلانی بر اندیشه‌های سلطه جویانه و آرزوهای تجاوزگرانه دشمنان قسم خورده ملت سلحشور ایران خواهد کشید.

بدینوسیله ما اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد با اعلام حضور در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان بار دیگر خشم و قهر انقلابی خویش را بر علیه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم به نمایش خواهیم گذاشت.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته»


دکتر بهنام رضا مخصوصی
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد