به میزبانی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد برگزار شد؛

"کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی استان همدان"

به گزارش وبدا-اسدآباد، كميته درمان و حمايت‌های اجتماعی استان همدان به میزبانی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد تشکیل گردید.

این جلسه به ریاست دکتر سعید شفیقیان معاون درمان دانشکده و با حضور اعصای هیئت رئیسه دانشکده، نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و اعضای این کمیته، برگزار گرديد.

در ابتدای جلسه دکتر شفیقیان ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به مدعوین، با بیان اهمیت ترویج و توسعه مقابله با اعتیاد به عنوان یک وظیفه همگانی در جامعه و تلاش وافر کلیه دستگاه‌های اجرایی در امر باز آفرینی و اجرای این طرح به بیان ضرورت همكاری تمامی ادارات در اجرايی كردن مصوبات كميته پرداخته و با توجه به اهمیت مسائل و مشكلات مرتبط در روستای چنار سفلی و لزوم راه اندازی مرکز MMT در این روستا، خواستار پیگیری راه‌اندازی این مرکز شد.

همچنین مقرر شد که در خصوص اجرای دستورالعمل معتادین متهاجر در سطح شهرستان با عنایت به حضور نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر، هماهنگی‌های لازم با دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد جهت اجرای صحیح این فرآیند به عمل آید.