‍ پیام رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به مناسبت روز آزاد سازی خرمشهر

دکتر بهنام رضا مخصوصی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد با ارسال پیامی، فرارسیدن سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر را به تلاشگران حوزه سلامت و مدافعین ایثارگر سلامت و مردم غیور و شهید پرور شهرستان اسدآباد تبریک گفت.

به گزارش وبدا-اسدآباد، متن این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُبِينًا

ما تو را پيروزى بخشيديم [چه] پيروزى درخشانى

سوم خردادماه؛ یادآور خودگذشتگی‌ها، رادمردی‌ها و ایثارگری‌های مردانِ مردی است که با تمام هستی خود از کیان ایران اسلامی و تمامیت ارضی این سرزمین دفاع کردند و حاضر نشدند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی زیر چکمه های شیطانی دژخیمانِ زمان، غصب شود.

بی شک سوم خرداد مدال افتخار شیرمردان بی ادعایی است که آوازه نام و نشانشان به بلندای تاریخ این سرزمین کهن و متمدن، طنین انداز شد و بر قله رفیع شرف و مردانگی به ثبت رسید.

بازخوانی، ترسیم و پاسداشت این رخداد بزرگ تاریخی و سرنوشت ‌ساز، در حقیقت تقدیر از حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان غیور ایران اسلامی و تداوم باورها و نگرش‌های اصیل و دفاع از حریم ارزش‌های ناب این انقلابِ شکوهمند است.

اینجانب ضمن تبریک و شادباش این روز فرخنده و یوم الله و سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر به خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان دوران دفاع مقدس و ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی و به ویژه مردم غیور شهرستان اسدآباد، برای همگان توفیق روز افزون و عزت و سربلندی مسئلت دارم.

دکتر بهنام رضا مخصوصی
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد

#به_مدد_الهی_کرونا_را_شکست_می‌دهیم
#هرخانه_یک_پایگاه_سلامت
#مدافعین_سلامت
#خدا_قوت