شنبه 24 مهر 1400 | Saturday 16 October 2021

🔰 صبح سومین روز از هفته دفاع مقدس، مراسم زیارت عاشورای حسینی به همت معاونت آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در مزار پاک شهدای گلگون کفن شهرستان اسدآباد برگزار گردید.

♻️ به گزارش وبدا-اسدآباد، این مراسم نورانی با حضور دکتر ایرج صالحی رئیس دانشکده، معاونین، مدیران و کادر خدوم و ایثارگر دانشکده و اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی در کنار مسئولین نظامی و انتظامی و همچنین رؤسای ادارات شهرستان با شکوهی مثال زدنی در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و رهروی از مسیر پر نور ولایت در بهشت زهرای شهرمان تشکیل شد.

🌿 مراسم قرائت زیارت عاشورا هر ساله روزهای پنج‌شنبه به همت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد، از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر تشکیل می‌گردد که به مناسبت هفته دفاع مقدس، این مراسم در تاریخ اول مهر ۱۴۰۰ در مزار مطهر شهدای والامقام شهرستان اسدآباد برگزار گردید.

فضاسازی گلزار شهدای شهر اسدآباد با تصویری از بین‌الحرمین و کربلا و ماکت‌هایی از تمثال مبارک شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای هسته‌ای جلوه‌ای دیگر به مراسم روح‌بخش زیارت عاشورا بخشیده بود آن‌چنان‌که هم شور حسینى را در قلب‌ها برمی‌انگیخت و هم خشم و نفرت نسبت به دشمن را تازه وزنده نگه می‌داشت.